Martijn de Visser

Martijn de Visser deed voor het eerst mee aan Theater Bonhoeffer in 2012. Hij speelde toen als jongleur in Circus BonZ.
Daarna was hij even uit beeld. Hij was als leerling te bescheiden om auditie te doen, maar kwam uiteraard kijken naar de voorstellingen. Wat hij toen nog niet wist was dat hij een geboren acteur bleek te zijn.
In 2015 zat Martijn officieel bij de backstagecrew toen plots iemand zijn rol niet kon vervullen en Martijn deze rol kreeg aangeboden. Het was de ochtend van de voorstelling en Martijn nam deze kans met beide handen aan, hij stond diezelfde avond nog op het podium: als travestiet in vol ornaat.
Hier begon Martijn zijn theatercarrière op het Bonhoeffer. Daarna heeft hij nog twee maal meegedaan als acteur in de voorstellingen A Coded Mind waarin hij een zeer charmante codekraker speelde en in Wir sind Berliner waar hij de hoofdrol vertolkte als wedstrijdzwemmer en held. Toen Martijn van school ging besloot hij om mee te blijven helpen met het decorbouwen en het projectieteam. 
Hij studeerde wiskunde en kam stage lopen bij Ellen Philips waarna hij niet meer weg te slaan was en nu inmiddels zeer succesvol als wiskundedocent werkt op het Bonhoeffercollege. Het acteren heeft hij nooit losgelaten en geregeld speelt hij een (klein) rol(letje).

Martijn schreef als leerling in 2015 het volgende:
Hoi ik ben Martijn. Drie jaar geleden werd ik rond een uur of 5 uit mijn bed gebeld (ik was erg moe) door Jan van Zelst met de vraag of ik een rol over wilde nemen. Het was de voorstellingsweek van Brothers in Arts en ik hielp mee als lid van de backstagecrew. In deze week had ik al verteld dat ik heel graag wilde meedoen omdat ik razend enthousiast was geworden. Ik zei tegen Jan dat ik de rol wel zou willen overnemen zodat ik kon laten zien wat kon. Twee uur later stond ik volledig met nepwimpers, lippenstift, gouden panty en een pruik met tooi te shinen (letterlijk) op het toneel als Tessa de travestiet. Deze avond zorgde ervoor dat ik van toneel ben gaan houden en daar ben ik tot op de dag van vandaag nog steeds dankbaar voor. In de twee producties die volgde mocht ik de twee geweldige rollen van Hugh de womanizer en Harry de zwemkampioen spelen. Theaterbonhoeffer is geweldig. Iedereen werkt hard, iedereen gaat ervoor, iedereen is gezellig en uiteindelijk houd je er een geweldige ervaring en geweldige vrienden aan over. Ik vind het dan ook vreselijk dat ik niet meer mee kan doen omdat ik van school ga…”